آباکوس(ABAQUS)

یکی از دوستان با یه برنامه تحلیل غیر خطی انجام میداد خیلی به مشکل برخورد حالا استاد راهنماش اصلا بش کمک نکرد و با هزار بدبختی به این رو بنداز به اون بگو و... کارشو انجام داد می گفت وقتی از دانشجویان دکترای سایر داشنگاها سوال می کرده بش می گفتن دقیقا ما همین جا گیر کردیم اما راه حل رو بش نمیگفتن حالا استادش ازش میخواد اطلاعاتشو در اختیار بقیه قرار بده دوستم می گفت من هیچ وقت این کارو نمیکنم. نمیدونم چقدر کارش درسته یا نه بعضی وقتا شاید حق با اون باشه اما اگه کسی در حق آدم بدی کرد باید آدم ادامش بده؟

خود من برای یافتن حداقل اطلاعات از برنامه ABAQUS دچار مشکلات شدیدی شدم تقریبا2 سال باش سرو کله زدم که جواب قابل قبول به من بدهد! منم از خیلیا پرسیدم اونا هم سعی کردن اما یه فوتی داشت که من بعد از خیلی وقت فهمیدم بعدا هم تو HELP برنامه پیداش کردم. این برنامه اجزا محدود بسیار قدرتمنده اما مشکلاتی هم داره.

دوست دارم اگه بتونم کمک کوچکی برای کسانیکه مجبورن با این برنامه کار کنن باشم مخصوصا تازه کار ها و کسانی که کاملا با این برنامه غریبه هستن.

اگر نیاز به مشاوره داشتید مشکلتونو برام ایمیل کنید.

/ 3 نظر / 92 بازدید
ali

ba salam chetor mitoonam behetoon mail bezanam?

اسماعیلی

با سلام اگه مشکلی تو این زمینه یا نرم افزارهای مهندسی مکانیک داشتید به من بگید شاید بتونم کمکتون کنم . با تشکر اسماعیلی

پویا معدنی پور

آدرس ایمیلتون چیه؟؟؟؟؟؟ در مدلسازی ستون های مرکب فولادی که با بتن پر میشن CFT دچار مشکل هستم! شما می تونید راهنماییم کنید؟! با تشکر